Kontaktai

Šioje skiltyje rasite KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto padalinių ir fakulteto administracijos kontaktus.

Doc. Dr. Bronė Narkevičienė

Dekanė

Studentų g. 50–218, Kaunas
tel. +370 37 30 03 01
e. p. brone.narkeviciene@ktu.lt

Dekanatas
Doc. dr. Živilė Rutkūnienė Studijų prodekanė +370 693 34 786 zivile.rutkuniene@ktu.lt Studentų g. 50 – 220, Kaunas
Prof. dr. Robertas Alzbutas Mokslo prodekanas +370 614 73 265 robertas.alzbutas@ktu.lt Studentų g. 50 – 223, Kaunas
Virginija Klusienė Administravimo vadovė +370 37 30 03 03 virginija.klusiene@ktu.lt Studentų g. 50 – 217, Kaunas
Gintarė Miliauskaitė Rinkodaros ir komunikacijos koordinatorė +370 676 904 79 gintare.miliauskaite@ktu.lt Studentų g. 50 – 216, Kaunas
Administratorė
Gabija Celiešienė +370 676 905 73 gabija.baubonyte@ktu.lt Studentų g. 50 – 217, Kaunas
Finansų koordinatorė
Renata Virbalienė +370 37 30 03 11 renata.virbaliene@ktu.lt Studentų g. 50 – 216, Kaunas
Tarptautinių ryšių koordinatorė
Aurelija Bučinskienė +370 64501776 international.mgmf@ktu.lt Studentų g. 50 – 221, Kaunas
Studijų programų administratorė
Jolita Babilaitė – Laučiuvienė +370 30 03 00,
+370 610 60 279
jolita.babilaite-lauciuviene@ktu.lt Studentų g. 50 – 221, Kaunas
Studijų aptarnavimo administratorė
Laura Balevičiūtė +370 30 03 00,
+370 610 60 279
laura.baleviciute@ktu.lt Studentų g. 50-221, Kaunas
Studijų programų vadovai
Dr. Jurgita Dabulytė-Bagdonavičienė Matematika +370 620 20 474 jurgita.dabulyte@ktu.lt Studentų g. 50 – 326a, Kaunas
Dr. Kristina Bočkutė Medžiagų technologijos kristina.bockute@ktu.lt Studentų g. 50 – 248, Kaunas
Doc. dr. Vytautas Stankus Fizika +370 615 28 266 vytautas.stankus@ktu.lt Studentų g. 50 – 260, Kaunas
Prof. dr. Diana Adlienė Medicina ir sveikata +370 612 08716 diana.adliene@ktu.lt Studentų g. 50 – 251, Kaunas
Taikomosios matematikos katedra
doc. dr. Narimantas Listopadskis vedėjas +370 687 55 150 narimantas.listopadskis@ktu.lt
Studentų g. 50–322
ir 324, Kaunas
Kristina Dedelienė administratorė +370 37 300 314 kristina.mackeviciute@ktu.lt
Studentų g. 50–324A, Kaunas
Matematinio modeliavimo katedra
prof. dr. Eimutis Valakevičius vedėjas +370 37 30 03 34 eimutis.valakevicius@ktu.lt Studentų g. 50–140c, Kaunas
Danutė Nenortienė administratorė +370 37 30 03 35 mgmf.mmk@ktu.lt Studentų g. 50–141, Kaunas
Fizikos katedra
prof. dr. Giedrius Laukaitis vedėjas +370 37 30 03 40 giedrius.laukaitis@ktu.lt Studentų g. 50–243, Kaunas
Lena Gertrūda Cibulskytė administratorė +370 37 30 03 40 mgmf.fk@ktu.lt Studentų g. 50–243, Kaunas
Laboratorijų centras
Dalia Bareišienė vadovė +370 620 68 201 dalia.bareisiene@ktu.lt Studentų g. 50 – 264, Kaunas
Fizikos laboratorijų skyrius
Kristina Gruodė Vyresnioji laborantė kristina.gruode@ktu.lt Studentų g. 50, 227, Kaunas
Arvydas Putna Inžinierius arvydas.putna@ktu.lt Studentų g. 50, 231, Kaunas
Roma Špokienė Vyresnysis laborantas roma.spokiene@ktu.lt Studentų g. 50, 226, Kaunas
Egidijus Žiūkas Jaunesnysis laborantas egidijus.ziukas@ktu.lt Studentų g. 50, 231, Kaunas
Zenonas Šleinius Laborantas zenonas.sleinius@ktu.lt Studentų g. 50, 231, Kaunas
Arnas Uselis Laborantas arnas.uselis@ktu.lt Studentų g. 50, Kaunas
Matematikos laboratorijų skyrius
Birutė Narijauskaitė Matematikos laboratorijos skyriaus vadovė birute.narijauskaite@ktu.lt Studentų g. 50, 323, Kaunas
Darius Petronaitis Laborantas darius.petronaitis@ktu.lt Studentų g. 50, 326a, Kaunas
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku